ABC-Service Wrocław – transport gabarytów

ABC-Service Wrocław – transport gabarytów
Przodują w branży
Krótkie info

ABC-Service to profesjonalna, prężnie rozwijająca się firma sprzątająca, której główna siedziba mieści się we Wrocławiu. Oprócz tego posiadają jeszcze 17 innych jednostek terenowych w miejscowościach w całej Polsce. W swojej ofercie posiadają szeroki zakres usług z zakresu między innymi prania wykładzin, mycia okien oraz elewacji.

Transport gabarytów Wrocław fot.1

Jednakże specjalizują się nie tylko w utrzymaniu czystości we wnętrzach budynków, ale również na zewnątrz polegające na pielęgnacji zieleni (np. koszenie trawników) jak również w ochronie osób i mienia oraz transporcie odpadów o dużym gabarycie. Do realizacji zadań wykorzystują najwyższej jakości sprzęty oraz maszyny pozwalające na kompleksową obsługę klienta.

Transport gabarytów Wrocław fot.2

Obecnie firma zakupiła i wykorzystuje 1500 nowoczesnych urządzeń. W planach jest poszerzenie terenu działania oraz zakup nowych innowacyjnych maszyn. Zatrudnieni pracownicy są zawsze w do pełnej dyspozycji swoich klientów. Posiadają odpowiednie szkolenie, kwalifikacje oraz doświadczenie. Na pierwszym miejscu stawiają na zadowolonego i usatysfakcjonowanego klienta.

Firma Sprzątająca ABC-Service

Gdzie dzwonić
713544354
Siedziba
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Nip
8980025555
Regon
930522767
  • ABC-Service Wrocław – transport gabarytów
  • ABC-Service Wrocław – transport gabarytów