Auto GTA – kasacja aut Wrocław

Auto GTA – kasacja aut Wrocław
Przodują w branży
Krótkie info

Auto GTA to profesjonalnie działający skup samochodów na terenie Wrocławia. Firma zajmuje się nie tylko skupywaniem aut, ale też ich złomowaniem. Skupywane są auta z roczników 1990-2017, niezależnie od tego czy są one zadbane, czy też może uszkodzone. Klienci otrzymują atrakcyjną ofertę finansową, dzięki czemu po załatwieniu krótkich formalności mogą cieszyć się dodatkową gotówką. Skup aut działa nie tylko we Wrocławiu, ale na terenie całego województwa Dolnośląskiego, a nawet w województwach Opolskim i Lubuskim.

Auto można wycenić przy pomocy sieci internetowej, wystarczy skontaktować się z firmowymi pracownikami i przesłać im kilka zdjęć posiadanego samochodu. Przyjmowane są zarówno samochody powypadkowe, te znajdujące się w złym stanie technicznym oraz niesprawne.

Samochody skupywane są bez konieczności okazania karty pojazdu lub też dowodu rejestracyjnego. Nie ma żadnych ukrytych opłat, również jeśli chodzi o ewentualne złomowanie samochodów. Do skupu można dostarczać auta osobowe, dostawcze, specjalne czy też nawet zabytkowe. Firma zajmuje się także kasacją aut.

Gdzie dzwonić
730117117
Siedziba
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław
Nip
8951876724
Regon
020742967