Bipal – projektowanie maszyn CNC z systemem sterowania Sinumerik

Bipal – projektowanie maszyn CNC z systemem sterowania Sinumerik
Przodują w branży
Krótkie info

Bipal jest doświadczoną firmą sektora automatyki przemysłowej. W swojej działalności specjalizuje się w tworzeniu, projektowaniu i dostarczaniu innym przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym, sprawdzonych rozwiązań z tego zakresu. Doświadczenie firmy sięga ponad dziesięciu lat, w czasie których jej pracownicy realizowali zlecenia zarówno dla klientów z Polski, jak i z całego świata.

Głównym regionem działania Bipalu jest Dolny Śląsk, ale marka jest otwarta na wyzwania i chętnie podejmuje się wymagających zleceń automatyki przemysłowej również z innych części kraju i świata. Projektujemy systemy przemysłowe od zera, zajmuje się uruchamianiem i serwisowaniem starszych urządzeń i instalacji, świadczy doradztwo techniczne i wykonuje konkretne realizacje.

Z usługami Bipal firmy mają zapewnioną najwyższą jakość modernizowania maszyn w oparciu o system sterowania Sinumerik, prefabrykowania szaf sterowniczych, outsourcingu oraz opracowywania nowych rozwiązań produkcyjnych, które będą w stu procentach dostosowane do potrzeba danego zakładu i jego pracy.

BIPAL Automatyka Przemysłowa

Gdzie dzwonić
603443378
Siedziba
ul. Hubska 96-100 50-502 Wrocław
Nip
6112439402
Regon
021031197
  • Bipal – projektowanie maszyn CNC z systemem sterowania Sinumerik