Obróbki blacharskie – firma P.G. GROUP Wrocław

Obróbki blacharskie – firma P.G. GROUP Wrocław
Przodują w branży
Krótkie info

P.G. Group to specjaliści od obróbek blacharskich. W ofercie firmy są stalowe wyroby budowlane, przemysłowe oraz wykończeniowe. Poza produkcją elementów stalowych, firma zajmuje się obróbką metali nieżelaznych. W P.G. Group można zamówić pokrycia dachowe, w tym blachodachówki, kalenice, panele dachowe, płyty warstwowe, rynny, wiatrownice, a nawet okna dachowe.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

Poza tym producent oferuje szeroki wybór elewacji, w tym wykonane z blachy trapezowej, kaset ściennych, paneli elewacyjnych, blachy falistej oraz płyty warstwowej elewacyjnej. Ponadto można skorzystać z usług cięcia laserowego, gięcia, perforacji blachy, jej wykrawania i zaginania.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

Kalenice baryłkowe, czyli gąsiory, będące niezbędnym zwieńczeniem dachu, mającym na celu uszczelnienie, a także funkcje estetyczną - są wykonywane na miejscu z blach powlekanych w szerokiej gamie kolorystycznej. Szeroka galeria produktów pozwala na zapoznanie się z możliwościami, a w ostatecznym wyborze wspiera zespół wykwalifikowanych doradców będących specjalistami w swoim fachu.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Gdzie dzwonić
713169301
Siedziba
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
Nip
8961302657
Regon
932645847
  • Obróbki blacharskie – firma P.G. GROUP Wrocław
  • Obróbki blacharskie – firma P.G. GROUP Wrocław