Oscyloskopy w ofercie Tespol Sp. z o.o.

Oscyloskopy w ofercie Tespol Sp. z o.o.
Po szyldem:
Oscyloskopy w ofercie Tespol Sp. z o.o.
Przodują w branży:
Krótkie info:

Tespol to firma, która już od wielu lat znajduje się na rynku oferując swoim klientom wysoką jakość obsługi. Jeżeli jest Wam potrzebna aparatura kontrolno – pomiarowa lub nowoczesny stem radiokomunikacyjny, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który pomaga w zakresie dopasowania konfiguracji urządzeń do potrzeb naszych klientów.

Oscyloskopy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.1

Zawsze tworzymy indywidualne oferty, dzięki czemu w jeszcze lepszy sposób jesteśmy w stanie dopasować się do Waszych potrzeb. W Tespol wdrożylismy system jakości ISO 9001:2009 oraz AQAP2120:2009. Do tego posiadamy pion Ochrony Informacji Niejawnych, kancelarię tajną oraz koncesję MSWiA.

Oscyloskopy Tektronix z oferty firmy Tespol fot.2

Nasza firma współpracuje z takimi producentami, jak Sonel, Spectracom, ABI, Magna-Power, NextSense, Wentworth Laboratories, CST, itd. Ufamy tylko najlepszym przedstawicielom, którzy zawsze stawiają na jakość i solidność. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę firmową, gdzie znajdziecie dokładne dane kontaktowe, jak również inne, szczegółowe informacje o naszej firmie.

Strona WWW:
Gdzie dzwonić:
717836360
Siedziba:
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Nip:
8992410135
Regon:
930513685
  • Oscyloskopy w ofercie Tespol Sp. z o.o.
  • Oscyloskopy w ofercie Tespol Sp. z o.o.