Reklama parkingu w Google Ads – Media Click

Reklama parkingu w Google Ads – Media Click
Po szyldem:
Reklama parkingu w Google Ads – Media Click
Przodują w branży:
Krótkie info:

Przedsiębiorcy, oferujący strzeżone miejsca parkingowe przy lotniskach, czy w centrum miasta często zastanawiają się jak zareklamować parking, aby dotrzeć do grona zainteresowanych z grupy docelowej i pozyskać więcej klientów. Odpowiedź jest niezwykle prosta – kampania Google Ads. Co prawda istnieją jeszcze inne sposoby promowania firmy w Internecie, takie jak pozycjonowanie strony w wyszukiwarce, czy reklamy w mediach społecznościowych, lecz w niektórych przypadkach najlepiej sprawdzą się po prostu reklamy płatne w wyszukiwarce. Tak też może być właśnie w przypadku promowania firmy, mającej do zaoferowania parking. Dlaczego, więc kampania płatna okaże się strzałem w dziesiątkę i jak będzie ona działać?

Jak działa reklama Google Ads?

Google Ads jest jednym z dwóch sposobów promowania strony w wyszukiwarce. Tym drugim jest oczywiście pozycjonowanie, lecz gdzie jednak osiągnięcie efektów zajmuje często bardzo dużo czasu i nie ma się tu pewności co do rezultatów. Reklama w Google przynosi zaś natychmiastowe rezultaty i mamy większą możliwość kontroli nad całym procesem promowania, strategią i budżetem reklamowym. Mamy również pewność, że osoba, która wpisuje dane hasło do wyszukiwarki, jest faktycznie zainteresowana usługami i skłonna podjąć konkretne kroki.  Wyniki związane z reklamami płatnymi pojawiają się w wyszukiwarce Google na samym szczycie, jest, więc to miejsce, które jest w zasięgu wzroku użytkownika.

Dlaczego promować parking z Google Ads?

Reklama dla parkingu może się na tle innych kanałów marketingu internetowego wydawać szczególnie atrakcyjna i ponadto dopasowana do specyfiki branży. Osoba szukająca parkingu w okolicy, zazwyczaj swoje poszukiwania zaczyna właśnie od wyszukiwarki. Kierując się konkretnymi frazami kluczowymi, wskazującymi niekiedy na lokalizację, dociera do wyników kierujących do stron. Wyniki płatne są często pierwszymi, które zauważa użytkownik z racji tego, że są najwyżej. Miejsce to jest, więc stworzone by zawarta w nim została reklama parkingu koło lotniska, czy innego parkingu, jaki mamy do zaoferowania klientowi.

Reklama parkingu w Google Ads

Gdzie dzwonić:
601 774 553
Siedziba:
ul. Aleksandra Ostrowskiego 30 53-238 we Wrocławiu
Nip:
8942882292
Regon:
021168737
  • Reklama parkingu w Google Ads – Media Click