Tłumaczenia dokumentów samochodowych – Biuro Sellecta Wrocław

Tłumaczenia dokumentów samochodowych – Biuro Sellecta Wrocław
Po szyldem:
Tłumaczenia dokumentów samochodowych – Biuro Sellecta Wrocław
Przodują w branży:
Krótkie info:

Specjalistyczny biuro tłumaczeń Sellecta, to biuro z dużym doświadczeniem, które prowadzi profesjonalne usługi dotyczące tłumaczeń z języka niemieckiego na język polski oraz tłumaczeń z języka polskiego na język niemiecki. Nasze biuro tłumaczeń ma swoją siedzibę we Wrocławiu.

Podejmujemy się zarówno tłumaczenia pisemnego, jak i tłumaczenia ustnego. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, krótkich terminów realizacji oraz bardzo korzystnych cen. Nasze biuro współpracuje wyłącznie z wyspecjalizowanymi tłumaczami z wysokimi kwalifikacjami, co daje Państwu pewność, że tłumaczenie zostanie przeprowadzone bardzo dobrze. Podejmujemy się między innymi tłumaczeń prawniczych, technicznych, czy też biznesowych.

Możemy również zaoferować tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe. Wykonujemy np. tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych. Prowadzimy także bezpłatna wycenę każdego zlecenia. Nasi pracownicy to wykwalifikowani tłumacze, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, są w stanie zapewnić całkowitą dyskrecję oraz są zawsze przygotowani do działania.

Gdzie dzwonić:
510110442
Siedziba:
ul. Powstańców Śląskich 114 53-332 Wrocław
Nip:
8862362627
Regon:
020497670